E-shop pozastaven (objednávky již nelze zaplatit), protože Soňa rodí. Pokud o něco přeci jen stojíte (třeba koupit celý e-shop :D), pište na zakladatele@darujbitcoin.cz.

Možnosti platby a dopravy

Jak u nás můžeš zaplatit?

Nabízíme tři základní platební metody, jak zaplatit. Dopředu se omlouváme za ty romány jak to všechno funguje, ale prej to tu musí být...

  • Platební kartou – nejrychlejší způsob zaplacení. Po odeslání objednávky zaplatíš kartou prostřednictvím bezpečné platební brány ComGate Payments, a.s. Funguje to tak, že do rozhraní platební brány ComGate zadáš číslo karty, datum platnosti a CVC kód. To jsou ty tři čísla, která najdeš v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak bude nejspíš potřeba o zadání číselného kódu, co ti přijde SMSkou od tvé banky. 
  • Zrychleným převodem – je to trošku na dýl, než karta, ale ne o moc. Po odeslání objednávky zaplatíš pomocí takových těch bankovních tlačítek od bezpečné brány ComGate Payments, a.s. Platební brána tě přesměruje do tvého internetového bankovnictví, kam se přihlásíš jako obvykle a potvrdíš už připravený platební příkaz. Po úspěšném dokončení platby budeš přesměrován zpět do našeho obchodu. Platba je potvrzena okamžitě a my začínáme makat na zpracování tvé objednávky.
  • Běžným převodem z účtu – tohle bývá trochu na dlouhé lokte. Po odeslání objedávnky ti přijde e-mail se všemi údaji k platbě. Objednávku ideálně obratem během pokynů zaplať po přihlášení do svého internetového bankovnictví.

Všechny objednávky odesíláme, jakmile nám přijdou peníze na účet. Čím dřív nám je pošleš, tím líp pro tebe. Pokud sis objednal dárkové balení, tak vše pečlivě zabalíme, abys byl ty i obdarovaný spokojený.

Platby převodem i kartou jsou zdarma a neplatíš žádné extra poplatky. A nemusíš mít strach – všechny informace o platební kartě zůstávají zabezpečené na straně platební brány a my je nevidíme ani z rychlíku.

Poslal si nám omylem platbu dvakrát? Nic se neděje. Napiš nám přes chat nebo e-mailem na holkyvkryptu@darujbitcoin.cz, přilož k tomu ideálně nějaké potvrzení z banky a my ti částku co nevidět vrátíme. 

Kdyby ti z nějakého důvodu nešlo zaplatit kartou, vždy nám můžeš poslat peníze na účet níže. Jen uveď do variabilního symbolu číslo objednávky, ať tvoji objednávku můžeme rychleji identifikovat.

  • číslo účtu: 2102227643/2010 (Fio Banka)
  • IBAN: CZ7020100000002102227643
  • BIC (SWIFT): FIOBCZPPXXX 

A pokud ti tu chybí platba kryptem nebo jiným způsobem tak se zatím omlouváme, ale pracujeme na tom. Vážně tak chceš zaplatit? Tak nám napiš nebo zavolej a dořešíme to napřímo.

No a kdyby bylo potřeba řešit něco přímo s poskytovatelem platební brány, tak tady jsou jeho kontaktní údaje.

 

Jak ti zboží doručíme?

Zatím nabízíme možnosti:

  1. Zásilkovna (doručení na adresu) – cena poštovného je 109 Kč a my uděláme maximum pro to, abys měl balíček co nejdřív u sebe. Zásilkovna posílá SMS i e-mail o přepravě. Jo a při objednávce nad 1 500 Kč jde poštovné na nás.
  2. Zásilkovna (výdejní místa) – preferuješ si přeci jen balíček vyzvednout osobně na jednom z výdejních míst Zásilkovny? Za 79 Kč ti ho tam pošleme. Zásikovna tě informuje o převzetí do přepravy a pošle ti pak kód k vyzvednutí. Nad 1 500 Kč to máš bez poštovného.
  3. Česká pošta (doručení na adresu) – volíš si na přepravu státní podnik? Tvoje přání je nám rozkazem! Poštovné tě bude stát 139 Kč a celý tým bude držet palce, aby ti balíček dorazil co nejdřív a v pořádku. Tento způsob přepravy nenabízíme kvůli komplikovanému ceníku a pojištění zásilek pro objednávky nad 1 500 Kč.
  4. Pošleme i do zahraničí – žiješ v zahraničí nebo chceš v zahraničí někoho potěšit? Aktuálně posíláme Zásilkovnou na Slovensko. Cena poštovného je pro výdejní místa 89 Kč, pro doručení na adresu 139 Kč. Opět platí, že pro objednávky nad 1 500 Kč je poštovné na nás. Chybí ti zde tvoje země? Napiš nám na holkyvkryptu@darujbitcoin.cz a určitě se domluvíme, abychom zboží doručili kamkoliv.
Zpět do obchodu