E-shop pozastaven (objednávky již nelze zaplatit), protože Soňa rodí. Pokud o něco přeci jen stojíte (třeba koupit celý e-shop :D), pište na zakladatele@darujbitcoin.cz.

O nás

Tady anonymita není ta správná cesta. Ani my nechceme nakupovat od lidí, co strkají hlavu do písku. Jsme skupina traderů, crypto-nadšenců, částečně hodlerů a bitcoinových maximalistů.

 

 

Jan Rosko

Jan Roško

Produktový patron

 

Honza se kryptu věnuje už docela dlouhou dobu. Vše začalo v roce 2013, kdy se začalo o kryptoměnách mluvit i v mainstreamových médiích. Koupil draze a další 3 roky smutně koukal na velkou ztrátu. Na kryptoměny však nezanevřel, pilně se vzdělával v oblasti krypta a investování. Rok 2017 mu dřívější ztráty vynahradil.

Nyní se věnuje investování, tradingu, akciím, ale především kryptoměnám. O nich si i přes velké množství ponzi podvodníků z Filipín myslí, že jsou převratnou technologií a Bitcoin není pouze digitální zlato, ale jeden z nejvýznamnějších objevů 21. století.

Sona Parke

Soňa Parke

Komunikace & partnerství

  

Soňa se ke kryptu dostala čirou náhodou. A to když se společníkama ve své firmě Forsage zjistila, že nějaký filipínec pojmenoval úplně stejně nějaké smart contract ponzi postavené na blockchainu Eterea a tyto dvě firmy se začaly plést na FB. Chtěla pochopit, s jakou firmou se ta její plete a o tři týdny později se vzbudila ponořená hluboko do blockchainových technologií, aniž by si ještě pamatovala, proč se tím začala zabývat.

Časem napsala obsáhlou knihu o možnostech a využití BTC, která zatím koluje v okruhu přátel a investorů a chystá krypto vzdělávací platformu pro ženy.

David Nemec

David Němec

Web & technika

  

David se ke kryptu dostal jako ke spoustě dalších věcí v jeho životě. Přišlo mu zajímavé a musel to vyzkoušet. Jak je mu vlastní, tak ze začátku s ostychem. Ale jen co se ponořil do čtení a koukání na videa, tak zanedlouho přidal bitcoin do svého investičního portfolia. Rád s ostatními sdílí přístup ke správě financí a k investování, i k technologickým novinkám.

Kromě toho moc rád sportuje, chodí po horách, lozí po skalách a rád rozdává ostatním lidem radost. Takže když za ním přišla Soňa s nápadem na tento e-shop, nemohl říct ne.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení