O nás

Tady anonymita není ta správná cesta. Ani my nechceme nakupovat od lidí, co strkají hlavu do písku. Jsme skupina traderů, crypto-nadšenců, částečně hodlerů a bitcoinových maximalistů.

 

 

Jan Rosko

Jan Roško

Produktový patron

 

Honza se kryptu věnuje už docela dlouhou dobu. Vše začalo v roce 2013, kdy se začalo o kryptoměnách mluvit i v mainstreamových médiích. Koupil draze a další 3 roky smutně koukal na velkou ztrátu. Na kryptoměny však nezanevřel, pilně se vzdělával v oblasti krypta a investování. Rok 2017 mu dřívější ztráty vynahradil.

Nyní se věnuje investování, tradingu, akciím, ale především kryptoměnám. O nich si i přes velké množství ponzi podvodníků z Filipín myslí, že jsou převratnou technologií a Bitcoin není pouze digitální zlato, ale jeden z nejvýznamnějších objevů 21. století.

Sona Parke

Soňa Parke

Komunikace & partnerství

  

Soňa se ke kryptu dostala čirou náhodou. A to když se společníkama ve své firmě Forsage zjistila, že nějaký filipínec pojmenoval úplně stejně nějaké smart contract ponzi postavené na blockchainu Eterea a tyto dvě firmy se začaly plést na FB. Chtěla pochopit, s jakou firmou se ta její plete a o tři týdny později se vzbudila ponořená hluboko do blockchainových technologií, aniž by si ještě pamatovala, proč se tím začala zabývat.

Časem napsala obsáhlou knihu o možnostech a využití BTC, která zatím koluje v okruhu přátel a investorů a chystá krypto vzdělávací platformu pro ženy.

David Nemec

David Němec

Web & technika

  

David se ke kryptu dostal jako ke spoustě dalších věcí v jeho životě. Přišlo mu zajímavé a musel to vyzkoušet. Jak je mu vlastní, tak ze začátku s ostychem. Ale jen co se ponořil do čtení a koukání na videa, tak zanedlouho přidal bitcoin do svého investičního portfolia. Rád s ostatními sdílí přístup ke správě financí a k investování, i k technologickým novinkám.

Kromě toho moc rád sportuje, chodí po horách, lozí po skalách a rád rozdává ostatním lidem radost. Takže když za ním přišla Soňa s nápadem na tento e-shop, nemohl říct ne.